Kalendarium

Kalendarz imprez

Zdrowie

Szczepienia przeciw grypie

Życzenia

Dziś, 12 maja, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych, czyli osób, bez których szpitale i przychodnie nie mogłyby normalnie funkcjonować. W obecnej sytuacji, jaką mamy na całym świecie pielęgniarki często są na „pierwszej linii frontu” w walce z koronawirusem. Tym bardziej należy przypomnieć o ich wielkim zaangażowaniu w opiece i pomocy osobom chorym.
 
czytaj dalej

Podziękowanie dla lekarzy

24 lutego na XVI Sesji Rady Miejskiej w Zbąszynku odbyło się pożegnanie i  podziękowanie lekarzom medycyny pracy i medycyny rodzinnej za wieloletnią pracę na rzecz zdrowia mieszkańców Gminy Zbąszynek, Pani pediatrze Annie Lis i lekarzowi medycyny pracy, interniście Panu Ryszardowi Lis oraz pediatrze Pani Alinie Cesarz – Maciejewskiej, którzy z dniem 31 grudnia przeszli na emeryturę. Podziękowanie za wieloletnią pracę, troskę i zaangażowanie w niesienie pomocy Pacjentomw sektorze podstawowej opieki zdrowotnej na terenie Gminy Zbąszynek oraz życzenia zdrowia, aktywnego wypoczynku, pomyślności i dużo wzajemnej życzliwości i serdeczności przekazał Burmistrz Zbąszynka Wiesław Czyczerski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej.  Lekarze otrzymali również kwiaty od dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” w Zbąszynku, od Kierownik OPS Katarzyny Rucioch, od Koordynatora ds. zdrowia Krzysztofa Krzywaka oraz Rady Seniorów Gminy Zbąszynek. 
czytaj dalej

POZ TOPMED Zbąszynek

Światowy Dzień Chorego Ogólnopolski Dzień Opiekuna

Choroba, zwłaszcza gdy jest przewlekła, dotyka nie tylko pacjenta – mierzy się z nią cała rodzina. Najczęściej opiekunem zostaje najbliższa osoba chorego: dziecko, rodzic, współmałżonek lub rodzeństwo.
czytaj dalej

Rak piersi - badania profilaktyczne

Informator Medyczny 2020

LOW NFZ wspólnie z Gazetą Lubuską wydał Informator Medyczny "Gdzie się leczyć w 2020".  Informator można bezpłatnie otrzymać w siedzibie LOW NFZ  lub pobrać w formie elektronicznej.

Załączniki

Bezpłatne badania profilaktyczne

9 października oraz od 7-11 października bezpłatne badania profilaktyczne dla osób 60+.
czytaj dalej

Badania mammograficzne

Radni o zdrowiu

1 ... 3 4 5 6 7 ... 9 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego