Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

DZIEŃ KOBIET

ŻYCZENIA

TYDZIEŃ SENIORA

KOMUNIKAT O WZNOWIENIU ZAJĘĆ

KOMUNIKAT!
 
ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU INFORMUJE O WZNOWIENIU ZAJĘĆ OD DNIA 05.10.2020r. ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ WEDŁUG PLANU UMIESZCZONEGO W ZAKŁADCE „PLAN  ZAJĘĆ”.
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

PIKNIK AKTYWNEGO SENIORA

ZUTW ZAKOŃCZYŁ VIII ROK AKADEMICKI

W dniu 06 czerwca 2020 słuchacze Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wyznaczyli sobie spotkanie na stadionie OSiR Zbąszynek. W tym dniu uroczyście kończyli VIII rok akademicki. Zmiany w obostrzeniach związanych z pandemią koronowirusa Corvit 19 umożliwiły zorganizowanie takiego spotkania.
czytaj dalej

ŻYCZENIA

Gdy wiosna pierwsze oznaki daje, Chrystus z grobu powstaje! Wielkanoc to czas szczególny i wspaniały, pełen Bożej Chwały. Siadamy przy rodzinnym stole dzieląc się święconką, za oknami szaleje koronawirus. A my w ten trudny czas życzymy Wam miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i oby wszystkie życzenia okazały się do spełnienia, tego życzy
ZARZĄD ZUTW

KOMUNIKAT

ZAISTNIAŁA SYTUACJI ZWIĄZANA Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA ZMUSZA ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU DO ZAWIESZENIU WSZYSTKICH ZAJĘĆ DO ODWOŁANIA. TERMIN PONOWNEGO ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ ZOSTANIE OGŁOSZONY NA STRONIE ZUTW.
 
ZARZĄD ZUTW

KOMUNIKAT

UWAGA KOMUNIKAT!
 
W WYNIKU ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU ODWOŁUJE PLANOWANĄ NA 28 kwietnia WYCIECZKĘ DO LIBERCA I JABLONCA. PO ODBIÓR WPŁAT PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ DO MARII JOKIEL tel. 787 700 222.

UWAGA KOMUNIKAT!

UWAGA KOMUNIKAT!
 
Na podstawie komunikatów Burmistrza Zbąszynka:
 
 
 
ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU INFORMUJE O ZAWIESZENIU WSZYSTKICH ZAJĘĆ DO DNIA 26 MARCA 2020. TERMIN PONOWNEGO ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ ZOSTANIE OGŁOSZONY NA STRONIE ZUTW ORAZ W GABLOCIE PRZY ZOK.
 
ZARZĄD ZUTW
1 2 3 4 5 6 ... 10 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego