Kalendarium

Kalendarz imprez

Zdrowie

Jakość ochrony zdrowia - ankieta

Informator medyczny 2019

7 i 10 miejsce

Panie ze Zbąszynka na dzień 1.01.2019 r. klasyfikują się na 7 miejscu w województwie lubuskim w zakresie wykonywania badań z programu profilaktyki raka piersi - przebadało się 61,13% kobiet w wieku 50-69 lat.< zapraszamy na 5 kwietnia na kolejne badania mammograficzne >. 
Natomiast w programie profilaktyki szyjki macicy Panie plasują się na 10 miejscu - przebadało się 23,08% kobiet w wieku 25-59 lat. Przypominam, że są to badania bezpłatne. Planujesz DŁUGIE życie. Badaj się REGULARNIE.

Załączniki

Planujesz długie życie?

Pytanie - odpowiedź

Ginekologiczny savoir-vivre

Wizyta u ginekologa co pół roku, nawet gdy czujesz się dobrze i nic cię nie niepokoi, to ideał. Tymczasem wiele kobiet unika jej jak ognia, często dlatego, że nie wie, jak się do niej przygotować. Czy wskazana jest depilacja przed wizytą u ginekologa? Czy miesiączka przeszkadza w badaniu ginekologicznym? I jak długo przed wizytą należy powstrzymywać się od współżycia? Sprawdź, jak przygotować się do wizyty u ginekologa.
czytaj dalej

Przebadaj się

ŻYCZENIE NA 2019 R. - PRZEBADAJ SIĘ.
Nie odkładaj na jutro,tego co możesz zrobić dzisiaj. 

Załączniki

Bezpłatne badania głowy i szyi

Informator wsparcia osób z zaburzeniami psychicznymi

Według definicji WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) zdrowie psychiczne jest stanem dobrego samopoczucia, w którym człowiek wykorzystuje swoje zdolności, radzi sobie ze stresem w codziennym życiu, wydajnie i owocnie pracuje oraz jest w stanie wnieść wkład w życie danej wspólnoty.
Niestety, coraz częściej i coraz więcej osób odczuwa objawy psychicznego dyskomfortu. Z myślą o tych osobach oraz o ich opiekunach został opracowany w 2012 roku, a obecnie kolejny raz zaktualizowany Informator składający się z dwóch głównych części: opisowo-merytorycznej oraz teleadresowej, umożliwiającej wyszukanie właściwej formy wsparcia i pomocy. 
Poniżej zaktualizowany INFORMATOR.

Załączniki

Konsultacje społeczne

Marszałek woj. Lubuskiego przeprowadza konsultacje w sprawie programu pn. "Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego w 2019 r."
czytaj dalej
1 ... 4 5 6 7 8 ... 9 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego